Slide background

En tidning för alla nya i kommunen

nyinflyttad-pitea
Slide background

En tidning för alla nya i kommunen

ny-inflyttad

Kontakta oss

Besök oss eller skicka brev till adresserna nedan.
Vill du snabbt komma i kontakt med oss? Då kan du använda kontaktformuläret. Vet du redan vem du vill prata med så hittar du kontaktuppgifter till respektive person nedan.

Adress:

Fogdevägen 2
183 64 Täby
Telefon 010-160 09 00
E-mail: info@storstadspress.se

Verkställande direktör

Alexander Eriksen
010-160 09 00
alexander.eriksen@storstadspress.se

Försäljningschef

Maria Saarinen
010-160 55 06
maria.saarinen@storstadspress.se

Säljare

Fredrik Berggren
010-160 09 02
fredrik.berggren@storstadspress.se

Säljare

Peter Gudmundsson
010-160 09 03
peter.gudmundsson@storstadspress.se

Säljare

Karl-Henrik Franzén
08-505 929 17
karl-henrik.franzen@storstadspress.se

Säljare

Negin Löfborg
08-505 929 08
negin.lofborg@storstadspress.se

Säljare

Camilla Grener
08-505 929 05
camilla.grener@storstadspress.se

Säljare

Jonathan Sandblom
010-160 09 04
jonathan.sandblom@storstadspress.se

Layout

Malin Hamberg
010-160 09 01
malin.hamberg@storstadspress.se

Ekonomi

Michael Lennfors
010-160 09 05
michael.lennfors@storstadspress.se

Annonstraffic

Tove Svensson
08-505 929 07
tove.svensson@storstadspress.se

© Copyright Tidningshuset Storstadspress AB | Dataskydd